Ampel Karl Johan

404758

AMPEL, mässing samt plåt, Karl Johan, 1800-talets början, för 5 ljus, invändigt elektrifierad, höjd ca 70 cm

Slitage

Belysning, Taklampor

Rum 11

Ampel Karl Johan

Budhistorik (12 bud)
2737328
2737313
2 800
2737308
2 600
2737308
2 400
2735628

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.