Bonbonjärer

404751

BONBONJÄRER med lock, 3 st, varav en med fat, glas med gulddekor, 1800-tal, England/Irland, höjd ca 15-16 cm

Enstaka smärre nagg, gulddekor med nötning

Glas, Vaser, skålar, fat

Bonbonjärer

Budhistorik (5 bud)
2736791
1 700
2736756
1 600
2729334
2729333
450
2727390

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.