Allen Jones färglitografi

404744

ALLEN JONES (England, född 1937): Concearning Marriages, färglitografi, signerad, daterad och numrerad Allen Jones -69, 33/75. S. 75x56 cm

smärre repor och pappersveck

Allen Jones  färglitografi

Budhistorik (2 bud)

2721905
1 600
2721904

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.