Miniatyrurnor urna i slipat glas

404743

MINIATYRURNOR, 1 par, URNA med lock, slipat glas,1800-tal, med metallmontering, höjd ca 11-25 cm

Locket med kantnagg på insidan, en miniatyrurna med smärre nagg, metallring på miniatyrurnan lös

Glas, Vaser, skålar, fat

Budhistorik (2 bud)

2729323
2729322

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.