Bengt Fransson oljemålning

404739

BENGT FRANSSON (född 1935): "Mot Katarina Söder", signerad Bengt Fransson, olja på duk, ca 27x35 cm

Bengt Fransson oljemålning

Budhistorik (11 bud)
2736517
2736473
2 800
2735946
2 600
2728455
2 400
2727502

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.