Soffa JP Baker "Lotus"

404723

SOFFA, 1900-talets andra hälft, enligt uppgift DUX, klädsel i JP Baker "Lotus", lösa dunplymåer, ben fanérade i mahogny, höjd ca 65, 167x84 cm

Bruksslitage, benen med smärre fanérskador

Soffa JP Baker

Budhistorik (27 bud)
2736235
6 800
2736494
6 600
2736235
6 400
2735269
6 200
2734860
6 000

Slutpris SEK:
6 800
651 EUR, 765 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.