Blyinfattade fönster

404714

BLYINFATTADE FÖNSTER, 2 st., omkring sekelskiftet 17/1800-talet, grönt glas, ca 107x44,5 cm

Slitage

Diverse

Rum 14

Blyinfattade fönster

Budhistorik (17 bud)
2722742
2724066
2 800
2722742
2 600
2720799
2 400
2720799
1 900

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.