Grafiska blad 16 st Landin Lindeberg Häggblad

404700

GRAFISKA BLAD, 16 st:
BENGT LANDIN (född 1933): (6) Blandade motiv, signerade Bengt Landin varav tre numrerade, huvudsakligen färglitografier, varierande bladstorlek; största 54x82 cm, minsta 29,5x21 cm, oramade
KARL ERIK HÄGGBLAD (1924-2003), Konventioner, mapp med tre färglitografier, signerade och numrerade 91/160
LARS LINDEBERG (född 1925), (7) Kompositioner, signerade och numrerade, etsning, litografi, linoleumsnitt, varierande format, oramade

Rum 9

Budhistorik (9 bud)
2731931
950
2736588
900
2731931
850
2736586
2731931
750

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.