STIG "SLAS" CLAESSON illustration

404651

STIG "SLAS" CLAESSON (1928-2008): Illustration till "Petter och Lisa", Kärlekssvag, signerad och daterad Stig Claesson 75, pastell/krita på smörpapper, bladmått 42x59

Oramad

STIG

Budhistorik (13 bud)
2736707
2736712
1 400
2736707
1 300
2736711
2736707

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.