Stig Claesson Slas illustrationer

404646

STIG "SLAS" CLAESSON (1928-2008): (2) Illustrationer till "Petter och Lisa", Vedhuggaren och Cyklisten, signerade och daterade Stig Claesson 75, pastell/krita på smörpapper, bladmått 42x59 vardera

Hanteringsveck, oramade

Rum 9

Budhistorik (2 bud)

2722667
2719780

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.