Oljemålning 1800-tal

404636

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Fjordlandskap med båtar, signerade och daterad, GK -54, olja på duk, ca 79x118 cm

Dukskador

Konst, Äldre måleri

Oljemålning 1800-tal

Budhistorik (31 bud)
2750619
6 800
2750618
6 600
2750618
6 400
2750604
6 200
2750604
5 600

Slutpris SEK:
6 800
651 EUR, 765 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.