Skedar silver 18-1900-tal

404635

SKEDAR, 15 dlr, silver, mestadels 1800-tal, varierande modeller bland annat gammal fransk, engelsk snäck och varierande tillverkare, längd ca 12,5-22 cm, vikt ca 490 g

Smärre slitage, delvis med gravyr

Silver

Skedar silver 18-1900-tal

Budhistorik (6 bud)
2735669
1 800
2733057
1 700
2724314
1 600
2724314
2721680

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.