Ilon Wikland akvarell/tusch

404626

ILON WIKLAND (född 1930): Lilla snigel, signerad Ilon, akvarell, ca 9,5x13 cm

Ilon Wikland akvarell/tusch

Budhistorik (5 bud)
2736594
2 600
2732336
2 400
2732335
2721458
1 300
2721053

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.