Annika Reuterswärd Flilippa

404611

ANNIKA REUTERSWÄRD, stolar, 6 st., "Filippa", Fogia, bokfaner, grön klädsel, sitthöjd ca 47 cm

Klädsel med slitage samt fläckar

Möbler, Design

Annika Reuterswärd Flilippa

Budhistorik (1 bud)

2720071
2016-09-04 09:58:25

2016-09-11 kl 19:33
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.