Soffbord 1940-tal

404593

SOFFBORD, 1940-tal, underrede fanérat i alm, monterad belysning, skiva i råglas med dekor av fåglar, höjd ca 60, 80x80 cm

Underrede med ytskador, eleltrifiering samt glaskupa saknas

Rum 21

Soffbord 1940-tal

Budhistorik (2 bud)

2735386
2735025

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.