Tonon stolar

404581

TONON, stolar, 4 st, Italien 1900/2000-tal, svartlackerat trä med stoppad dyna med textil klädsel, höjd ca 11,5, sitthöjd 47 samt bredd 49 cm.

Ommålade, smärre slitage

Rum 9

Tonon stolar

Budhistorik (1 bud)

2736057
2016-09-11 14:24:45
550

2016-09-11 kl 14:28
Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.