Spegel

404566

SPEGEL, 1800-talets första hälft, träskuren dekor av akantusblad och rocailler, delvis genombruten, belagd med slagmetall samt blankförgylld, ca 59 x 26 cm

Speglar

Hylla 5

Spegel

Budhistorik (21 bud)
2743012
4 600
2743009
4 400
2742991
4 200
2742989
2742988
3 800

Slutpris SEK:
4 600
441 EUR, 518 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.