Netsuke

404534

NETSUKE, 3 st, Japan, 1800-talets slut, elfenben, alla signerade, längd ca 3 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage.

Orientaliskt, Skulptur

Monter 11

Netsuke

Budhistorik (18 bud)
2734351
2733777
1 900
2733777
1 800
2733702
1 700
2731745
1 600

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.