Joakim Allgulander grafiskt blad

404516

JOAKIM ALLGULANDER (född 1965), " White spot", signerad och numrerad Joakim Allgulander, 84/210, grafiskt blad, 36x30 cm, oramad

Budhistorik (20 bud)
2740257
1 600
2740266
2740257
1 400
2736715
1 300
2735830

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.