Lennart Rodhe

404507

LENNART RODHE (1916-2005) "Tecken i ateljén", signerad och daterad 1971 samt numrerad 5/75, färglitografi, ramad, papperets mått ca 50 x 64,5 cm.

Fack 18

Lennart Rodhe

Budhistorik (1 bud)

2731231
2016-09-08 18:35:05

2016-09-10 kl 15:24
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.