Jean Cocteau litografi

404494

JEAN COCTEAU (Frankrike, 1889-1963): Christ et pecheurs, signerad i trycket och numrerad 67/150, färglitografi, 63x50 cm

Fack 30

Jean Cocteau litografi

Budhistorik (8 bud)
2738218
700
2738206
600
2738134
550
2737991
500
2735558
450

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.