Kabinettskåp

404492

KABINETTSKÅP, Japan, 18/1900-tal, målad dekor, höjd 43, bredd 29, djup 15 cm

slitage, mindre skador

Geijersgatan 14, Göteborg

Kabinettskåp

Budhistorik (8 bud)
2736618
2736617
2736007
2735301
950
2735297
600

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.