Richard Lindström oljemålning

404484

RICKARD LINDSTRÖM,(1882-1943): Hamnmotiv från Lofoten, signerad Rikard Lindström, olja på duk, 100x140 cm

Rum 9

Richard Lindström oljemålning

Budhistorik (5 bud)
2736920
2736318
2 400
2736314
2722236
2721983

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.