Bålsskål med muggar

404457

BÅLSKÅL, GLAS, 11 st., omkring 1900, grönfärgat glas, förgylld dekor, signerad Moser Karlsbadskålens höjd 29, fatets diameter 40 cm

Sprickor och nagg

Glas, Vaser, skålar, fat

Bålsskål med muggar

Budhistorik (26 bud)
2738072
7 600
2738070
7 400
2738071
7 400
2738070
7 200
2738069
7 000

Slutpris SEK:
7 600
728 EUR, 855 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.