Ester Kjerner oljemålning

404417

ESTER KJERNER (1873-1952): Stilleben med blommor, signerad och daterad E Kjerner 1945, olja på pannå, ca 40x35 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Ester Kjerner oljemålning

Budhistorik (8 bud)
2738588
5 000
2734636
4 600
2728213
2728205
2724179
600

Slutpris SEK:
5 000
479 EUR, 563 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.