Träsnitt Japan

404395

TRÄSNITT, 2 st, Japan, 18/1900-tal, stadsmotiv resp landskapsmotiv, ca 34x23 resp 37x24 cm

Smärre skador

Orientaliskt, Konst

Fack 23

Träsnitt Japan

Budhistorik (17 bud)
2740501
2740419
1 400
2740499
1 400
2740419
1 300
2740253

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.