Jan Naliwajko målning

404324

JAN NALIWAJKO (född 1939): Kvinna i drapering med putti, signerad J Naliwajko, akryl/ olja på duk, ca 237x140 cm

Rum 9

Jan Naliwajko målning

Budhistorik (42 bud)
2734718
26 000
2734716
25 000
2734717
25 000
2734716
24 000
2734712
23 000

Slutpris SEK:
26 000
2 491 EUR, 2 925 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.