Armband 18 k guld

404297

ARMBAND, 18 k guld, 1940/50-tal, längd 19 cm, vikt ca 101,5 g

Bucklor

Guld/Smycken

Armband 18 k guld

Budhistorik (5 bud)
2720633
23 000
2719762
2719761
2719760
2719750

Slutpris SEK:
23 000
2 203 EUR, 2 588 USD
Utropspris SEK:
35 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.