Akvarell med stångande tjurar

404289

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Två tjurar, otydligt signerad och daterad Tomislav Bozovic? 31.10.67, akvarell, ca 56x78 cm

Fack 6

Akvarell med stångande tjurar

Budhistorik (5 bud)
2725646
500
2732956
450
2725646
2732954
2725646

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.