Planscher planschverk, bl.a. Dahlström Fredmans

404270

PLANSCHER, VYER. Lösa planscher 1800-tal, Sverige, tonlitografier, färglitografier, bl.a. Wallander, SVenska folket 1864-65, Dahlström, Taflor till Fredmans epistlar och songer. Stockholm (A. J. Salmson) 1851-52, Über Land und Meer, 1862, Mörner, Stockholmska scener

Varierande skick, skador och fläckar

Böcker/Kartor, Planscher/Planschverk

Rum 14

Budhistorik (5 bud)
2733619
500
2733553
450
2731396
2731357
2715259

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.