Pall med förvaring bemålad plåt

404265

PALL med förvaring, 1900-talets första hälft, Frankrike, trompe l'oeil, bemålad plåt, överdel med lucka, i form av liggande böcker, höjd 47, 40x31 cm

Bruksslitage och smärre ytskador

Diverse, Möbler

Rum 12

Budhistorik (18 bud)
2732176
5 800
2731830
5 600
2731829
5 400
2731828
5 200
2731827
5 000

Slutpris SEK:
5 800
556 EUR, 653 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.