Vas monokrom Kina

404264

VAS, porslin, Kina, 1900-tal, monokrom dekor, botten med sex karaktärers märke, höjd ca 32 cm

Smärre repor

Orientaliskt, Porslin

Monter 22

Vas monokrom Kina

Budhistorik (18 bud)
2733323
2733322
1 400
2733288
1 300
2733228
2733187

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.