ASEA taklampa

404240

ASEA, taklampa, 1900-talets mitt, stomme i mässing med kupa i frostat glas, höjd ca 90 cm inkl stomme.

Kupa troligen vänd, smärre nagg

Belysning, Taklampor

Rum 21

ASEA taklampa

Budhistorik (2 bud)

2732969
500
2732968

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.