Olejmålning

404228

OIDENTIFERAD KONSNTÄR (1900-tal): Komposition, signerade och daterade Sailand -87, olja på pannå, ca 220x120 cm

Rum 3

Olejmålning

Budhistorik (11 bud)
2733390
2 600
2733385
2 400
2733377
2733370
2733367
1 600

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.