Kaffekannor, 3 st, 1800-tal

404179

KAFFEKANNOR, 3 st, 1800-talets första hälft, koppar, mustaschfästen, Sjöström, POW, höjd inkl. handtag ca 32 cm

Lagningar

Diverse, Metall, Allmoge

Rum 7

Kaffekannor, 3 st, 1800-tal

Budhistorik (18 bud)
2732774
2732762
2732111
2732756
2732111
950

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.