Ljussax 1800-talets början brännförgylld

404158

LJUSSAX, 1800-talets början, brännförgylld, blomdekor i relief, på stödfötter, höjd 3,5, längd 17 cm

Diverse, Samlarobjekt, Metall, Allmoge

Budhistorik (6 bud)
2733328
2733325
2733320
1 600
2728313
650
2722762
600

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.