Benno Arzt akryl

404142

BENNO ARZT (född 1941): "Where flower grows", signerad och daterad Benno Arzt 09, akryl, ca 120x100 cm

Rum 22

Benno Arzt akryl

Budhistorik (16 bud)
2733534
4 200
2727375
2728019
3 800
2727375
3 600
2728018
3 400

Slutpris SEK:
4 200
402 EUR, 473 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.