Stolar med kryssrygg

404137

STOLAR, "Fabergé", 8 st., ek, 1900-talets andra hälft, kryssrygg, flätad sits, sitthöjd ca 47 cm

Slitage

Rum 3

Stolar med kryssrygg

Budhistorik (69 bud)
2732201
18 500
2731966
18 000
2731966
17 500
2732200
17 000
2731966
16 500

Slutpris SEK:
18 500
1 772 EUR, 2 081 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.