Byrå, teak, 1950-tal

404128

BYRÅ, teak, 1950-tal, lådor med mässingsbeslag, perforerad sargkant, höjd 66, 56x33 cm

Visst slitage

Rum 8

Byrå, teak, 1950-tal

Budhistorik (19 bud)
2734245
1 400
2734226
1 300
2728254
2734225
2728254

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.