Miniatyrtavlor kork 1800-tal

404103

MINIATYRTAVLOR, 1 par, 1800-talets andra hälft, skuren dekor i form av byggnader, ca 11x13 cm

Tejpbortfall

Diverse

Miniatyrtavlor kork 1800-tal

Budhistorik

2016-09-08 kl 14:24
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.