Ljusstakar silver

404088

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, 1900-tal, rokokostil, svängd klockformad fot, skaftet med svängd dekor, importstämplar, höjd ca 23 cm, vikt ca 800 g

Botten med gravyr

Silver

Ljusstakar silver

Budhistorik (10 bud)
2730917
1 300
2730743
2730234
950
2729233
900
2723770
850

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.