Överkast / täcke 18/1900-tal

404076

ÖVERKAST / TÄCKE, 18/1900-tal, qviltat, delvis siden, ca 210x260 cm

Smärre fläckar och skador

Diverse, Mattor/Textilier

Överkast / täcke 18/1900-tal

Budhistorik (6 bud)
2732190
550
2732234
500
2732190
450
2732233
2732190

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.