Lennart Jirlow färglitografi

404069

LENART JIRLOW (född 1936): "Millenium", signerad L Jirlow, 1848/1999, färglitografi, ca 58x72 cm, oramad

Rum 8

Lennart Jirlow färglitografi

Budhistorik (11 bud)
2733002
5 000
2733000
4 800
2732996
4 600
2732670
4 400
2724829
4 200

Slutpris SEK:
5 000
479 EUR, 563 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.