Göran Folcker

404042

GÖRAN FOLCKER (1920-2000): "CEN II", signerad FOLCKER, daterad 69 på baksidan, olja på duk, ca 79x72 cm.

Läs mer

Ytfläckar/märken

Göran Folcker

Budhistorik (13 bud)
2718063
2734212
2718063
2734209
750
2718063
700

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.