Byrå NK 1960-tal

404022

NORDISKA KOMPANIET, byrå,1960-tal, vitlackerad, sex lådor, draghandtag samt beslag i mässing, höjd 70, 107x46 cm

Slitage, smärre färgbortfall och mindre färgfläckar

Möbler, Skåp, byråer

Rum 12

Byrå NK 1960-tal

Budhistorik (19 bud)
2733313
4 600
2733309
4 400
2733312
4 400
2733309
4 200
2733311

Slutpris SEK:
4 600
441 EUR, 518 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.