Sideboard teak

404007

SIDEBOARD, fanérat i teak, 1900-talets mitt, höjd ca 78, 165x45 cm

Bruksslitage, mindre fanérskador

Sideboard teak

Budhistorik (12 bud)
2735119
1 300
2735113
2735117
2735113
2734039

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.