Vilstol skinn

403996

VILSTOL, skinn, 2000-tal, med fotpall, i skinn med centralfot i betsat trä, justerbr sittställning, sitthöjd ca 40 cm

Bruksslitage

Rum 12

Vilstol skinn

Budhistorik (3 bud)

2731736
2731546
2731280

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.