Lotti Ringström olja

403965

LOTTI RINGSTRÖM (född 1942), Komposition, olja på kartong, 48x35 cm
PROVENIENS: Galleri svenska bilder, 1986
Stefan Schueler (1920-2015), Svensk bokhandlare som 1972 grundade den sk. "Konst-Bibliofilen" i Gamla Stan, Stockholm

Lotti Ringström olja

Budhistorik (14 bud)
2731017
3 200
2729062
2729062
2 400
2731016
2729062

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.