Stolar 1800-tal

403943

STOLAR, 6 st, 1800-tal, Biedermeier, björk, sitsar i rotting, sitthöjd ca

Sitsar med skador

Möbler, Stolar

Rum 21

Stolar 1800-tal

Budhistorik (4 bud)

2728755
2728754
2 600
2728751
2719123

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.