Sideboard Bränntorp

403940

BRÄNNTORP, sideboard, 1960-tal, teak med svartbemålade detaljer, dörrar och lådor, skyltmärkt, höjd ca 70, 129x41 cm

Slitage, repor, smärre fanérskador

Rum 8

Sideboard Bränntorp

Budhistorik (14 bud)
2731319
1 900
2729007
1 800
2723874
1 700
2729006
1 700
2723874
1 600

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.